CESUR MEDIA

HAKKIMIZDA ?

2017 yılında Fransa / Paris şehrinde radyo mecrası ile faaliyete geçen CESUR MEDIA, sadece üç yıl gibi kısa bir zamanda birçok farklı medya çeşitlerinde da hizmet vermeye başladı. Bahri Cesur tarafından kurulan CESUR MEDYA, RADYO, TV  AVRUPADAKI TURKLER ve çeşitli haber web sayfaları ile milyonlarca yurtdışında yaşayan Türklerin sesi oldu. Aynı zamanda Türkiye ve yurtdışında yaşayan Türkler arasında çok ciddi bir köprü kurmayı başardı.
Tek bir kişi ile başlayan bu serüven bugün 60 çalışan ile devam etmektedir.

2020 yılının sonunda İstanbul’da ve Paris’te de temsilcilik açan CESUR MEDIA, Avrupa’daki Türklere ulaşabilmeniz için sizlere kapılar açıyor.

QUI SOMMES NOUS?

CESUR MEDYA, fondée par Bahri Cesur, est devenue la voix de millions de Turcs vivant à l’étranger.

Avec Radio Kardeche, Kardes TV , AVRUPADAKI TURKLER (Turc d’Europe) et une vingtaine de sites internet d’information ou autres CESUR MEDIA à réussit à créer un pont très sérieux entre la Turquie et les Turcs vivant à l’étranger.

Cette aventure, qui a commencé avec une seule personne, se poursuit aujourd’hui avec 60 collaborateurs. CESUR MEDIA a ouvert un bureau de représentation à Istanbul et à Paris fin 2020. Vous souhaitez commercer avec la Turquie oules Turcs d’europe? Vous êtes a la bonne adresse